Příklady: Obsah

11 Uživatel kurzu – úkol (on-line)

Zadání

V kurzu LMS Moodke z pohledu studenta - multimediální příručka, na rektorátní instanci elearningu, splňte zadání modulu on-line úkol. Vyčkejte hodnocení úkolu učitelem.

Pozn.: Ke splnění úkolu kontaktujte vyučujícího a domluvte se nejlépe alespoň s jedním dalším uživatelem, abyste mohli využít práce ve skupině.

Řešení

1. Přihlaste se na rektorátní instanci CMS Moodle - eLearningového portálu
  2. Vstupte do kurzu: LMS Moodke z pohledu studenta - multimediální příručka
  3. Klikněte na modul On-line úkol